Yandex Navigasyon ile Ankara Haritası Yanınızda

İstanbul’dan sonraki en kalabalık ikinci ilimiz olan Ankara, aynı zamanda Türkiye Cumhuriyeti’nin başkentidir. Toplamda 25 tane ilçesi bulunan Ankara’nın en kalabalık ilçesi Çankaya, ikinci en kalabalık ilçesi ise Keçiören’dir. Türkiye’nin coğrafi merkezine yakınlığı, konumu ve işlevliği itibariyle Ankara Türkiye’nin kalbine benzetilir. Ankara haritası; yeni açılan yollar, ilçe sınırları, kurumlar, güncel semt bilgileri ile Yandex Haritalar’da.

Yandex Ankara haritası haftada 2 kez güncellenerek en doğru lokasyon bilgisini size sunar. Ortalama 15 milyon adres noktası, 1 milyon km yol uzunluğu ve 3 milyon kurum bilgisi ile Yandex kapsamlı bir veritabanına sahiptir. Türkiye’deki 4.5 milyon kullanıcımız sayesinde lokasyon veritabanımız her gün güncellenerek en doğru bilgiler Ankara yol haritasında toplanır.

Ankara’da Ulaşım Yandex Navigasyon ile Daha Kolay

Nüfus bakımından Türkiye’nin en kalabalık 2 ilçesi olan Çankaya ve Keçiören Ankara il sınırları içindedir. Kalabalık nüfus Ankara ulaşım sorununa da yol açar. En güncel Ankara haritasını kullanan Yandex Navigasyon, Ankara ulaşımında rahat bir yolculuk yapmanızı amaçlar. Ankara ulaşımına soluk getirmek için yol genişletme, yeni yol yapımı ve asfaltlama gibi çalışmalar devam ederken Yandex Navigasyon, yollardaki problemlerden sizi haberdar eder ve diğer kullanıcıların da bu bilgilerden yararlanmasını sağlar.

En güncel Ankara haritasını kullanan Yandex Navigasyon, kullanıcı verilerine dayanan gerçek zamanlı trafik bilgisiyle en doğru rotayı oluşturmanızı sağlar. Rota oluştururken Navi size birden fazla seçenek sunar. Yandex Navigasyon Ankara yol haritasını çizerken her zaman kullandığınız yollarda trafik yoğunluğu varsa alternatif rotalar sunarak trafiğe takılmanızı önler. Yandex Navigasyon’a eklenen hız kameraları ve EDS noktaları ile artık daha güvenli bir sürüş gerçekleştirebilirsiniz. Emniyet şeridi ihlal kamerası, trafik ışığı, kavşak kontrolü ve ters yön uyarılarından oluşan EDS noktaları sesli yönlendirme özelliğini kullanmak için uygulamanın içinden aktif hale getirebilirsiniz. Sürüş sırasında Yandex Navigasyon’u açık tuttuğunuzda hız kameraları sayesinde hız limit bilgisini sesli olarak alabilirsiniz. Araba ile yolculuk ederken rahat ve güvenli bir Ankara ulaşımı için Yandex Navigasyon kullanın.

En Güncel Ankara Yol Haritası için Yandex Navigasyon İndirin

Yeni açılan yollar, kavşaklar Ankara yol haritasında değişikliklere neden olsa Navi kullanıcılarının katkılarıyla gelişen en güncel Ankara yol haritası için Yandex Navigasyon kullanın. Böylece alternatif rota seçenekleri ile trafiğe takılmadan hedefinize kolayca ulaşabilirsiniz. Ankara ulaşımını rahatlatacak bir diğer sorun da park yerleridir. Yandex Navigasyon’un en güncel Ankara yol haritası üzerinden park yerlerine kolayca ulaşabilirsiniz. “P” butonuna tıklayarak bulunduğunuz noktaya en yakın park yerlerini, otoparkın ücretli ya da ücretsiz olduğunu Ankara haritası üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Ankara’da araç kullanıyorsanız en güncel Ankara yol haritası için Yandex Navigasyon indirmeniz yeterli.

Yandex Navigasyon > Ürün > Özellikler > Ankara Haritası ve Ankara Ulaşım Güzergahları