Yandex Navigasyon ile Antalya Haritası Yanınızda

Türkiye’nin en büyük altıncı kenti olan Antalya, Akdeniz Bölgesi’nin de en popüler şehridir. Doğa harikalarıyla ülkemizin mutlaka keşfedilmesi gereken şehirlerinin başında gelir. Türkiye’nin en önemli turizm şehri olan Antalya antik çağlara dayanan tarihi, doğal güzellikleri ve plajları ile yerli ve yabancı turistlerin vazgeçilmez duraklarından biridir. Yeni açılan yolları, ilçe sınırları, kurumları ve güncel semt bilgileri ile en güncel Antalya haritasına Yandex Haritalar’dan ulaşabilirsiniz.

Haftada 2 kez güncellenen Yandex Antalya haritası en doğru lokasyon bilgisini Navi kullanıcılarına sunar. Ortalama 15 milyon adres noktası, 1 milyon km yol uzunluğu ve 3 milyon kurum bilgisi ile Yandex, kapsamlı bir veritabanına sahiptir. Türkiye’deki 4.5 milyon kullanıcımız sayesinde lokasyon veritabanımız her gün güncellenerek en doğru bilgiler Antalya yol haritasında toplanır.

Antalya’da Ulaşım Yandex Navigasyon ile Daha Kolay

Ülkemizin en kalabalık beşinci şehri olan Antalya, özellikle yaz aylarında en fazla geçici göçü alır. Turizmden dolayı kalabalıklaşan şehir nüfusu ulaşım sorununa yol açabilir. En güncel Antalya haritasını kullanan Yandex Navigasyon, alternatif rotalarla Antalya ulaşımında rahat bir yolculuk yapmanızı sağlar. Antalya’daki yol genişletme, yeni yol yapımı ve asfaltlama gibi çalışmalar devam ederken Yandex Navigasyon, yollardaki problemlerden sizi haberdar eder ve diğer kullanıcıların da bu bilgilerden yararlanmasını sağlayarak tatil yolculuğunuzun keyifli geçmesini amaçlar.

Son yıllarda bayram tatillerinde haritamıza eklediğimiz mola yerlerine Yandex Navigasyon’un kategoriler bölümünden ulaşabilirsiniz. Antalya ulaşımının en popüler olduğu bayram dönemlerinde, şehirlerarası yollarda yer alan mola yerlerine uğrayarak dinlenebilir ve yola daha güvenli şekilde devam edebilirsiniz.

En Güncel Antalya Yol Haritası için Yandex Navigasyon İndirin

Navi kullanıcılarının katkılarıyla en güncel Antalya yol haritasına Yandex Navigasyon kullanarak siz de ulaşabilirsiniz. Navi’den rota oluşturduğunuzda alternatif rota seçenekleri Antalya trafiğine takılmadan, gitmek istediğiniz yere rahatça varmanızı sağlar. Antalya’nın eşsiz plajlarını, tarihi mekanlarını ve doğal harikalarını keşfederken internet bağlantınız kesilebilir. Yandex’in çevrimdışı navigasyonu sayesinde internet bağlantınız olmasa da rota oluşturabilir, kurum bilgilerini kullanarak yer ve adres araması yapabilir, sesli yönlendirme alabilirsiniz. Yandex Navigasyon’un offline özelliğinden yararlanabilmek için tek yapmanız gereken Antalya haritasını mobil cihazınıza indirmek. Böylece internet bağlantısına gerek kalmadan, her yerde Yandex Navigasyon’u ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. Tüm bu kolaylıklardan yararlanmak ve en güncel Antalya yol haritasına ulaşmak için Yandex Navigasyon’u mobil cihazınıza indirmeniz yeterli.

Yandex Navigasyon > Ürün > Özellikler > Antalya Haritası ve Antalya Ulaşım Güzergahları