yandex iletişim

Etkili reklam modelleri ile markanızı tanıştırmak ister misiniz?

Yandex Navigasyon’un yenilikçi reklam modellerini kullanan birçok marka hedef kitlesini yolda yakalayarak marka bilinirliliğini artırdı. Alışkanlıkların değiştiği, seçeneklerin çoğaldığı ve satın alma sürecinin yeni bir boyut kazandığı bu dönemde siz de klasik reklam modellerinin dışına çıkarak yepyeni bir reklam alanı olan Yandex Navigasyon’a reklam verebilirsiniz.

Neden Yandex Navigasyon’a reklam vermeliyim?

  • Yeni bir mecra: Hiperlokal reklamcılığa yeni bir soluk getiren Yandex Navigasyon’un farklı reklam modelleri ile hedef kitlenizi yolda yakalayarak, kampanyalarınızı duyurabilir, mağazanıza rota oluşturulmasını sağlayabilir, yaratıcı kampanyalar ile hedef kitlenizle etkileşime geçebilirsiniz.
  • Trafik ve navigasyon denince akla gelen ilk uygulama: Türkiye’nin en popüler uygulamalarından biri olan Yandex Navigasyon aylık 4 milyonu aşan kullanıcı sayısı ile hedef kitlenizi trafikte yakalamanızı sağlıyor.
  • Kullanışlı reklam modelleri: Kullanıcı deneyimini geliştirmeye odaklı reklam modellerimizle, kullanıcıları ve reklamverenleri bir araya getirerek her iki tarafın da bu etkileşimden fayda sağlamasına özen gösteriyoruz. Navi kullanıcılarının reklam kapatma oranlarının %1’in altında olması klasiğin dışında, sevilen bir reklam alanı olduğumuzu gösteriyor.
  • Yaratıcılığa olanak veriyor: Yandex Navigasyon’un reklam paketi markanızın yaratıcı bir şekilde hedef kitlesi ile iletişimde olmasını sağlarken yeni modelleri ile de reklamverene yeni fırsatlar sunmaya devam ediyor.

Markanızın geleceğine yön verin!

Yandex Navigasyon ile sınırların ötesinde bir iletişime imza atabilirsiniz. Özellikle İstanbul gibi kalabalık şehirlerde haftada ortalama 12-14 saatimizi yolda geçiriyoruz. Bu zaman aralığında hedef kitlenizle bağ kurmak ve iletişime geçebilmek çok önemli. Klasiğin ötesinde reklam alanları ile etkili bir iletişime imza atabilirsiniz. Bu noktada Yandex reklam paketinin içinde markaların iletişim amaçlarına uygun farklı reklam modelleri sunuyoruz. Tek yapmanız gereken reklam vermek.

Siz de bizimle iletişime geçerek en uygun reklam modeline karar verebilir ve markanızı yol boyunca öne çıkarabilirsiniz.