Yandex Navigasyon olarak markalara iletişimlerini etkili şekilde yapabilecekleri reklam modelleri sunuyoruz. Markaların ihtiyaçlarından yola çıkarak geliştirdiğimiz reklam modellerimiz ile dijital ortamda farkındalık sunuyoruz. Özellikle İstanbul gibi trafiğin ve nüfusun yoğun olduğu şehirlerde haftada ortalama 12-14 saatimizi yolda geçirebiliyoruz. Bu sürede markaların tercih ettikleri reklam modellerimiz ile kullanıcıya dokunmak, duygusal bir bağ kurmak ve iletişime geçmek çok önemli.

Influencer Reklam Modeli Nedir?

Yandex Navigasyon’un özel proje modellerinden olan Influencer Reklam Modeli, kırmızı ışıkta ve 0 km’de beklediğiniz anlarda çalışıyor. Bu reklam modelini kullanan markalar kendi 3 boyutlu karakterlerini sabit şekilde reklam alanına ekleyebiliyorlar. Navi kullanıcıları marka karakterine tıkladıklarında sesli bir mesaj duyuyorlar ya da web sitesine yönlendiriliyorlar.

Zero Speed Banner reklam modelimizde olduğu gibi Influencer Reklam Modeli de 0 km mantığı ile çalışıyor. 0 km’de bekleyen araç 5 saniye içinde otomatik olarak marka karakterini görüntülüyor. Farkı ise markanın yüzünü, karakterini ya da ürünün kendisini 3 boyutlu olacak şekilde reklam alanına yerleştiriyoruz.

Reklam modellerimiz hakkında detaylı bilgi almak için aşağıdaki form aracılığıyla bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Yandex Navigasyon > Reklam Ver > Reklam Modellerimiz > Navigasyon Reklam Modeli: Influencer