API Teknolojileri ile kısa süre önce harita servislerini kurumların kullanımına açmamızı takiben sunduğumuz bu hizmetin kapsamını yeni ürünlerle geliştirmeye devam ediyoruz. Kurumların en hızlı ve en uygun maliyetli rotayı belirlemesine yardımcı olan verimlilik odaklı Rota Optimizasyonu teknolojimiz, geçtiğimiz dönemde Rusya’dan sonra ilk kez Türkiye’de kullanıma açıldı.

Dünyada ve Türkiye’de yaygınlaşan COVID-19 salgını nedeniyle hem kendimizi hem de çevremizdekileri korumak için evde kalmamızın, sosyal mesafeyi artırmamızın çok önemli olduğu bu dönemde kurumların evlere teslimat oranı günden güne artıyor. Bu zor dönemde bir kampanya başlatarak; evlere teslimat hizmeti veren kurumlar ile lojistik ve tedarik gibi sektörlere yardımcı olmak amacıyla Rota Optimizasyonu ürününü kullanıma açtık. Rota Optimizasyonu ürününü kullanmak isteyen kurumlar, 14 günlük deneme süresinden de faydalanabilmektedir.

Rota Optimizasyonu Nedir?

Özellikle lojistik firmalar büyük şehir şartlarından kaynaklanan birçok zorlukla karşı karşıya kalıyor. Yol durumu, farklı teslimat zamanları, kurye ve depoların çalışma saatlerindeki değişiklikler, teslimat noktalarındaki farklı hizmet saatleri, yükün ağırlığı ve boyutları, yükleme-indirme yöntemleri ve yüke özel uyumluluk koşulları firmaların iş kalitesini etkileyebiliyor. Rota Optimizasyonu kullanan firmalar ise en hızlı ve en uygun maliyetli sıralamayı belirleme avantajına sahip oluyor. Algoritması ve geniş servis alt yapısı ile %100 otomatik planlama yapabilen Rota Optimizasyonu, firmaların verimliliğini artırmada etkili bir model.

Servisimiz hakkında detaylı bilgi almak için ilgili ürün özelinde hazırladığımız blog yazımıza da göz atabilirsiniz.

Rota Optimizasyonu ile Teslimatlarınızı Kolayca Planlayın

Sunduğumuz Rota Optimizasyonu teknolojisine ücretsiz olarak erişebilir, planlamalarınızı optimize edebilir ve daha az eforla daha çok kazanç sağlayabilirsiniz.

Sisteme kayıt olmanızın ardından Rota Optimizasyonu servisini kullanmaya hemen başlayabilirsiniz. Bunun yanı sıra hazırladığımız eğitim videoları, algoritmanın kurulumunu anlamanıza da yardımcı olacaktır.

Yandex Haritalar API Teknolojileri hakkında detaylı bilgi almak ve sisteme kayıt olmak için için burayı ziyaret edebilirsiniz. Her türlü sorunuz içinse mapsapi-tr@yandex-team.com.tr adresine mail atarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Yandex Navigasyon > Ürün > Kurumsal Çözümler > Rota Optimizasyonu Servisi Kullanıma Açıldı