İstanbul Kültür Sanat Vakfı (İKSV) tarafından düzenlenen İstanbul Tiyatro Festivali, 22. kez 17 Kasım – 4 Aralık tarihleri arasında seyircisiyle buluştu ve sonbaharı kültürel bir şenliğe çevirdi. İstanbul Tiyatro Festivali’nde Türkiye’den 12, yurtdışından 12 olmak üzere toplam 24 tiyatro, dans ve performans topluluğunun 52 gösterisi yer aldı. Ayrıca okuma tiyatroları, söyleşiler, film gösterimleri, atölye çalışmaları ve ustalık sınıfları gibi ücretsiz yan etkinlikler de gerçekleşti. Festivale katılmak isteyen sanatseverler festival mekanlarına Yandex Navigasyon ile rota oluşturdular.

Tiyatro Festivali’ne Yandex Navigasyon ile rota oluşturuldu!

Fotoğrafçılar: Danny Wille, Jörgen Bodesand, Masiar Pasquali, Patrick Berger.

22. İstanbul Tiyatro Festivali, şehrin iki yakasında, toplam 21 farklı mekanda tiyatroseverlerle buluştu. Festival performansları, Zorlu PSM’nin yanı sıra Caddebostan Kültür Merkezi, Moda Sahnesi, Salon İKSV, DasDas, Oyun Atölyesi, Yunus Emre Kültür Merkezi, MSGSÜ Bomonti Yerleşkesi, UNIQ Hall, Üsküdar Tekel Sahnesi’nde ve festivale ilk kez ev sahipliği yapacak Duru Tiyatro, Toy İstanbul, Adahan İstanbul ve Abud Efendi Konağı’na Yandex Navigasyon ile ulaşmak çok kolay! Yandex Navigasyon’un “Arama” sayfasında bulunan “Kategoriler” kısmında İstanbul Tiyatro Festivali yer aldı. Navi kullanıcıları ister kategorilerde yer alan İstanbul Tiyatro Festivali ikonuna tıkladılar ve çıkan lokasyonlardan gösterim mekanını bulup rota oluşturdular. İster gösterim mekanının adını direkt arama çubuğuna yazdılar ve “Git”e tıklayarak kolayca festival mekanlarına ulaştılar.

Kısacası, sanatseverler 22. İstanbul Tiyatro Festivali’ne en hızlı şekilde ulaşmak için Yandex Navigasyon’un alternatif rotalarını kullandılar.

Yandex Navigasyon olarak tiyatroseverlerin yanında olmaktan mutluluk duyuyoruz.

Yandex Navigasyon > Navi İle Keşfet > Etkinlik Rotaları > Geçtiğimiz Sonbahar Şehrin Tiyatro Rotası Yandex Navigasyon oldu!