FAZ, odağında müzik, tasarım ve görsel sanatların olduğu yeni bir festival olarak karşımıza çıkıyor. 23-24 Kasım’da Zuhal Konsept mağazasını merkez alarak Akasya’ya yayılacak etkinlik programında konserler, söyleşiler, tasarım pazarı, atölyeler, sergiler gibi birçok başlık var.

Yeni festival deneyimi FAZ.1, 23-24 Kasım’da Zuhal Konsept Akasya Mağazası’nı merkezine alarak Akasya’ya yayılıyor.

Müzik, tasarım ve görsel sanatlar ekseninde yoğun bir programa sahip olan FAZ.1’de bağımsız müzik sahnesinden ve ana akım içinde kendine farklı bir yer edinmiş isimlerin konserleri, elektronik müzik performansları, kültür-sanat ve tasarım alanlarından yaratıcı figürlerle söyleşiler, tasarım pazarı, yazar buluşmaları, illüstrasyon ve fotoğraf sergileri, FAZ.1’e özel tasarımlarıyla dövme sanatçıları, atölyeler, live graffiti ve live painting performansları, pop-up ve sürpriz konserler, yeni medya alanları ve heyecan verici keşifler var.

Yandex Navigasyon Sanatın Yanında

Farklı sanat disiplinlerinin buluştuğu bu etkinliğe dair dijital tanıtım billboard’larını Yandex Navigasyon’da rotanız üzerinde görmeniz mümkün. Yandex Navigasyon olarak sanata destek vermekten mutluluk duyuyoruz.

Yandex Navigasyon kullanarak festival mekanlarına rahatlıkla rota oluşturabilirsiniz. İlgili festival, Zuhal Konsept Mağazası’nı merkeze alarak Akasya’ya ve farklı mağazalara yayılacak. Etkinlik mekanları, program ve detaylı bilgi için etkinliğin Instagram sayfasına göz atabilirsiniz.

Yandex Navigasyon > Navi İle Keşfet > Etkinlik Rotaları > Yeni Bir Festival Deneyimi: FAZ.1